Home » Kde nás najdete

Kde nás najdete

Lékař se srdcem na dlani. praktický lékař, ŽenklavaNaši ordinaci najdete  na pokraji obce Ženklava, okres Nový Jičín. Poblíž budovy, kde sídlí naše ordinace, je prostorné parkoviště, kde můžete zaparkovat svoje vozidlo. Odtud po cestě je to už jen několik desítek metrů k budově č. 205, kde ve dveřích číslo 52 najdete naši ordinaci.

Ze směru od Drážného pojedete po ulici Drážné severním směrem, kde na křižovatce odbočíte vpravo do ulice Janáčkova, přejedete železniční trať, za ní na druhé křižovatce odbočíte vlevo do ulice Štramberská a pokračujete dále rovně, míjíte vlakovou zastávku Štramberk, přijedete ke hlavní silnici č. 480, ulice Záhumenní, zde odbočíte vlevo a pokračujete po ulici Nádražní, po vaší pravé straně je Pizzeria Maestro, přejedete železniční trať a to už jedete po ulici Kozina. Vjíždíte do Ženklavy, kde na první křižovatce odbočíte vpravo, projedete kolem Restaurace Oáza, která je po vaší pravé straně, na křižovatce ve tvaru Y odbočíte doprava a přijedete přímo na parkoviště, které je poblíž naší ordinace, zde zaparkujte svoje vozidlu a v budově č. 205 naši ordinaci.

Ve směru od Štramberku pojedete po ulici Zauličí, projedete kolem Hotelu Gong, který je po vaší pravé straně, přejedete rovně křižovatku a pokračujete po ulici Nádražní, jeďte stále rovně až přijedete k hlavní silnici č. 480, zde odbočíte vpravo a dál pokračujete rovně. Přejedete železniční trať, jste na ulici Kozina, na křižovatce odbočíte vpravo, míjíte Hotel Oáza, na další křižovatce odbočte znovu vpravo a to už se blížíte k naší ordinaci, zaparkujete na parkovišti a jste na místě.

Ve směru od Veřovic, Bordovic nebo Mořkova pojedete po silnici 483, na křižovatce směr Ženklava odbočíte vpravo na silnici 480, pojedete stále rovně podél řeky Sedlnice, po vaší pravé straně je velké parkoviště to už budete pomalu vjíždět do Ženklavy, kterou projíždíte stále rovně, na křižovatce v blízkosti Restaurace Oáza odbočíte vlevo a na další křižovatce ve tvaru Y odbočte vpravo, pojedete dál a přijedete na velké parkoviště a jste v cíli. Z parkoviště  je to kousek k naší ordinaci, kterou najdete v budově č. 205, číslo dveří 52.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *